ENDERMOLOGIA

lpg endermologie®

Technika endermologie® została opracowana w oparciu o wykorzystanie naturalnych możliwości skóry, w sposób zupełnie bezinwazyjny, nieagresywny, przyjazny i pewny.

Zdrowa i zadbana skóra jest kluczem do uzyskania pięknej sylwetki oraz promiennie młodej skóry.

twarz

Działając jak istny trening dla skóry, mechaniczne klapki wzbudzają naturalną syntezę kluczowych substancji odmładzających. 

Ta stymulacja komórek umożliwia  stymulację produkcji kolagenuelastyny  oraz kwasu hialuronowego, które naturalnie występują w naszej skórze.

ciało

Oddziałując jednocześnie na nadmiarową tkankę tłuszczową oraz na kondycję skóry  nowy patent urzadzenia umożliwia zastosowanie na ciało technologii oddziałującej bezpośrednio na komórki tłuszczowe znajdujące się w tkance podskórnej oraz fibroblasty znajdujące się w skórze właściwej (komórki młodości). 

Kompleksowa kuracja, która położyła kres odwiecznemu dylematowi: utrata wagi czy jędrność?

cennik

Poznaj nasz CENNIK zabiegów .

Możesz korzystać z pojedynczej sesji lub wybrać kompleksowy pakiet.

Pakiety zabiegów to wybór dla osób, które są zorientowane na kompleksową poprawę zdrowia i wyglądu przy zastosowaniu naturalnych metod.

Jest to też idealna opcja dla tych, którzy cenią sobie rozwiązania ekonomiczne.

relaks i dobre samopoczucie

W przeciwieństwie do wielu oferowanych na rynku technik, LPG® endermologie oferuje w 100% naturalną alternatywę: stymulację aktywności uśpionych komórek         w głębokich warstwach skóry,             aby zniwelować wszelkie nieestetyczne oznaki upływu czasu (zmarszczki, obwisłą skórę, kłopotliwe krągłości, pomarańczową skórkę itp.).

Mechaniczna stymulacja komórek, zwana endermologie®, pozwala na stymulację procesu ich aktywizacji naturalnie i bez bólu.

Redukcja tkanki tłuszczowej

– 5,2 cm w talii

wygładzenie celulitu

67% mniej celulitu

przywrócenie jędrności skóry

71% więcej jędrności

...

Endermologia spełnia oczekiwania klientów zwracających szczególną uwagę zarówno na aspekty estetyczne, jak i zdrowotne.

Zaleca się jednoczesne stosowanie zbilansowanej diety i regularną aktywność fizyczną przy jednoczesnym stosowaniu zabiegów stymulacji komórkowej endermologie®, które działają na organizm jak bodziec pobudzający, umożliwiając im optymalne funkcjonowanie.

Włączenie zabiegów do swojego stylu życia jest zalecane również ze względów higieny zdrowego i odpowiedzialnego trybu życia, a także w celu ochrony twarzy i ciała przed oznakami upływu czasu.

zadbaj o swoje naturalne piękno! Zasługujesz na najlepsze!

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Brak produktów w koszyku.

Zapisz się do newslettera Happymed

.