Poznań – Specjaliści

Laktopołożna Estera Michalak

Położna, IBCLC, właścicielka sieci szkół rodzenia HAPPYMED, od ponad 10-ciu lat pracująca na “własny rachunek”, autorka książki „Pokonaj laktoterroryzm – 5 kroków do udanego karmienia piersią”, współorganizatorka Międzynarodowej Konferencji Laktacyjnej PROLACTA.

Umów się na wizytę

Lek. dent. Przemysław Karczyński

Lekarz stomatolog, w naszym Centrum Medycznym zajmuje się zabiegami podcięcia wędzidełka języka u noworodków, niemowląt i dzieci starszych. Zabiegii frenotomii wykonyje z użyciem nożyczek chirurgicznych.

Umów się na wizytę

Osteopata Piotr Górecki

Absolwent niemieckiej szkoły Osteopatie Schule Deutschland – OSD Polska oraz licznych kursów terapii manualnej i fizjoterapii – w tym Terapia Manualna w Modelu Holistycznym wg A.Rakowskiego. Zafascynowany anatomią, fizjologią, biomechanizmem ludzkiego ciała oraz niezliczonymi procesami biochemicznymi, jakie zachodzą w organiźmie.

Umów się na wizytę

Fizjoterapeutka Dziecięca Natalia Gawrych-okulińska

Absolwentka Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu, doświadczenie zawodowe zdobywała od samego początku studiów w zakresie rehabilitacji dzieci i niemowląt. Certyfikowany terapeuta NDT Bobath baby, Integracji Sensorycznej, metoda FITS (Funkcjonalna Indywidualna Terapia Skolioz) oraz jest w trakcie szkolenia: zastosowanie kinezjologii rozwojowej wg Vojty u niemowląt, dzieci, młodzieży z zaburzeniami ruchowymi.

Umów się na wizytę

Położna Anna Nowak

Położna, Edukator ds. laktacji, specjalistka pielęgniarstwa neonatologicznego. Dyplom magistra położnictwa otrzymałam po ukończeniu UM im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.

Umów się na wizytę

Psychodietetyk Aneta Dąbrowska

Psychodietetyk (dziecięcy), terapeuta karmienia, pedagog, oligofrenopedagog, terapeutka SI (w trakcie kwalifikacji), wykładowca akademicki, prezes Fundacji „Świadoma Rodzina”.

Umów się na wizytę

Fizjoterapeuta Jakub Dylewski

Absolwent fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalizuje się w fizjoterapii bólowej, ortopedycznej oraz po urazach sportowych. W swojej pracy wykorzystuje techniki z zakresu terapii manualnej, w tym masaż tkanek głębokich i rozluźnianie mięśniowo – powięziowe.

Umów się na wizytę

Fizjoterapeutka uroginekologiczna Paulina Lipowicz

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Zajmuje się dysfunkcjami mięśni dna miednicy, nietrzymaniem moczu, bolesnym miesiączkowanie, terapią blizny po cesarskim cięciu, rozejściem mięśnia prostego brzucha. Ponadto szczególną uwagę poświęca treningom kobiet w ciąży i po porodzie oraz dysfunkcjom w obrębie kręgosłupa.

Umów się na wizytę

Neurologopedka Maria Czajka

Neurologopeda, od kilkunastu lat pracuje z małymi dziećmi, w tym także z niemowlętami. Diagnozuje i prowadzi terapię zaburzeń związanych z obszarem ustno-twarzowym oraz udziela wsparcia w rozwoju mowy i komunikacji.

Umów się na wizytę

Certyfikowany Doradca noszenia Paulina Kasprzyk

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie kontynuuje swoją naukę na studiach podyplomowych. Na codzień pracuje w HappyMed w Poznaniu koordynując pracę Centrum. Po godzinach prowadzi zajęcia rozwojowe dla dzieci. Z pacjenkami spotyka się na Szkole Rodzenia podczas edukacji przedporodowej dotyczącej Rodzicielstwa Bliskości i Chustonoszenia.

Umów się na wizytę

Położna Aleksandra Przekwas

Położna, edukatorka ds laktacji, seksuolożka, autorka artykułów naukowych oraz treści edukacyjnych na kanale @panna.oksytocyna. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz Uniwersytetu SWPS. Pomaga pacjentkom rozwiązywać trudności podczas konsultacji laktacyjnych. W swojej praktyce wykorzystuje dodatkowo metody kinesiotapingu.

Umów się na wizytę

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
No products in the cart.

Zapisz się do newslettera Happymed

.