Poznań – Specjaliści

Laktopołożna Estera Michalak

Położna, IBCLC, właścicielka sieci szkół rodzenia HAPPYMED, od ponad 10-ciu lat pracująca na “własny rachunek”, autorka książki „Pokonaj laktoterroryzm – 5 kroków do udanego karmienia piersią”, współorganizatorka Międzynarodowej Konferencji Laktacyjnej PROLACTA.

Umów się na wizytę

Lek. dent. Przemysław Karczyński

Lekarz stomatolog, dokonuje zabiegów frenulotomii - przecięcia wędzidełka języka i wargi górnej u noworodków, niemowląt i dzieci starszych oraz osób dorosłych. Zabiegi frenotomii wykonywane są z użyciem nożyczek chirurgicznych.

Umów się na wizytę

Certyfikowany Doradca noszenia psycholożka Paulina Kasprzyk

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej i edukacji seksualnej. Na codzień pracuje w HAPPYMED w Poznaniu koordynując pracę Centrum. Po godzinach prowadzi zajęcia rozwojowe dla dzieci. Z pacjenkami spotyka się na Szkole Rodzenia podczas edukacji przedporodowej dotyczącej Rodzicielstwa Bliskości i Chustonoszenia.

Umów się na wizytę

Położna, terapeutka uroginekologiczna Aleksandra Przekwas

Położna, terapeutka uroginekologiczna, edukatorka ds laktacji, seksuolożka, autorka treści edukacyjnych na kanale @panna.oksytocyna. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz Uniwersytetu SWPS. Wspiera pacjentki w problemach laktacyjnych, położniczych oraz uroginekologicznych - łagodzi bolesne miesiączki, objawy nietrzymania moczu i/lub stolca, przygotowuje pacjentki do porodu drogami natury, opracowuje blizny i łagodzi dolegliwości bólowe związane z okresem ciąży. W swojej praktyce wykorzystuje dodatkowo metody kinesiotapingu.

Umów się na wizytę

LogopedA kliniczny Dominika Templewicz

Logopeda kliniczny, pedagog specjalny, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza i Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu, autorka treści edukacyjnych na kanale @logodomi. Na co dzień pracuje z noworodkami/niemowlętami, gdzie pomaga mamom i ich maluszkom pokonywać trudności w karmieniu, ocenić prawidłowość odruchów noworodkowych, a także kwalifikuje maluszki do zabiegu frenotomii, pomoże dobrać także odpowiedni smoczek i butelkę do możliwości maluszka Pomaga także dzieciom z opóźnionym rozwojem mowy oraz tym borykającymi się z wadami wymowy.

Umów się na wizytę

położna Oliwia Kołodzińska

Położna, doradczyni noszenia w chustach i nosidłach miękkich, a już wkrótce psycholożka. Ukończyła kursy o tematyce laktacyjnej u mgr Estery Michalak. W HappyMed udziela pomocy laktacyjnej, prowadzi konsultacje z chustonoszenia i pomaga w doborze nosidła. Prowadzi także indywidualne zajęcia przygotowujące przyszłych rodziców na przyjście malucha na świat.

Umów się na wizytę

Fizjoterapeutka (stomatologiczna) Kalina Dwornik

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Specjalizuje się w zaburzeniach stawu skroniowo-żuchwowego oraz dolegliwościach bólowych narządu ruchu. W swojej praktyce wykorzystuje techniki rozluźniania mięśniowo-powięziowego, masażu tkanek głębokich czy terapie punktów spustowych. Holistycznie podchodzi do pacjenta, przeprowadzając szczegółowy wywiad oraz ocenę całej postawy ciała. Wie jak istotny dla zdrowia jest ruch, dlatego często wplata w proces leczenia pacjenta elementy medycznego treningu terapeutycznego.

Umów się na wizytę

Neurologopedka Zuzanna Knap-Pokorska

Neurologopedka kliniczna, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, terapeutka miofunkcjonalna. Pomaga mamom i maluszkom pokonywać trudności związane między innymi z karmieniem, przeprowadza przez proces rozszerzania diety. Prowadzi również diagnozę i terapię logopedyczną dzieci starszych, skierowaną w szczególności na terapię miofunkcjuonalną i usuwanie wad wymowy.

Umów się na wizytę

Położna Anna Nowak

Położna, Edukator ds. laktacji, specjalistka pielęgniarstwa neonatologicznego. Dyplom magistra położnictwa otrzymałam po ukończeniu UM im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.

Umów się na wizytę

Fizjoterapeuta Jakub Dylewski

Absolwent fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalizuje się w fizjoterapii bólowej, ortopedycznej oraz po urazach sportowych. W swojej pracy wykorzystuje techniki z zakresu terapii manualnej, w tym masaż tkanek głębokich i rozluźnianie mięśniowo – powięziowe.

Umów się na wizytę

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Brak produktów w koszyku.

Zapisz się do newslettera Happymed

.