Gorset

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

  • Medela Gorset Easy Expression czarny

   149.99  z VAT Zobacz produkty

   Nowy, zaawansowany gorset Medela Easy Expression pomaga mamom odciągać pokarm jeszcze łatwiej niż do tej pory. Dzięki niemu podczas odciągania pokarmu można wykonywać inne czynności.

   Odciąganie pokarmu bez użycia rąk – najlepsze rozwiązanie dla Ciebie

   Nowy gorset Easy Expression firmy Medela to innowacyjny produkt, który ułatwi naturalne karmienie piersią każdej mamy. Własna technologia Adaptive-Stretch™ umożliwia dokładne dostosowanie do każdej budowy ciała oraz zapewnia wyjątkowy komfort, dopasowanie i wsparcie. Gorset Easy Expression firmy Medela może być stosowany z laktatorami elektrycznymi, w tym Swing Flex, Swing Maxi Flex,  Swing, Swing maxi, Freestyle i Symphony. Biustonosz Medela do odciągania pokarmu bez użycia rąk wykonany jest z nylonu/mieszanki spandeksu w technologii bez szwów. Nowe wzmocnienia wzdłuż górnej krawędzi oraz wokół otworów zapewniają lepsze podtrzymywanie lejków i butelek. To daje swobodę wykonywania innych czynności podczas odciągania.

   Dzięki wszytemu haczykowi w górnej części biustonosza do odciągania pokarmu, można go łatwo i bezpiecznie zamknąć. Suwak z przodu ułatwia zakładanie i zdejmowanie gorsetu. Gorset możesz zakładać bezpośrednio na ciało lub na biustonosz do karmienia bądź koszulkę do karmienia.

  Start typing and press Enter to search

  Shopping Cart
  Brak produktów w koszyku.

  Zapisz się do newslettera Happymed

  .